Spektakle / Koncerty

  • 18:00
    Oficjalne otwarcie Festiwalu

    "TRADYCYJNA MUZYKA GRUZIŃSKA" - koncert zespołu SAKHIOBA (Gruzja)
    Szklany hall, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi
  • 20:00
    „IDIOT-SYNCRASY" - spektakl duetu Igor&Moreno, The Place Theatre (Wielka Brytania)
    Scena Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi
  • 21:00
    „WYKLUCZENI" - koncert premierowy grupy Kormorany i przyjaciele (Polska) 
    W ramach Festiwalu LDZ Alternatywa
    Sala C_201, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi
  • ok. 22:30
    JAM SESSION
    Szklany hall, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi

Warsztaty

  • 24 sierpnia (środa), godz.17:00-20:00
    25 sierpnia (czwartek), godz. 10:00-14:00
    "GRUZIŃSKA POLIFONIA"
    Warsztaty wokalne z zespołem SAKHIOBA (Gruzja)
    Sala B_101, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi

Spektakle / Koncerty

  • 18:00
    "ENGI VENGI" - koncert Wielkiego Chóru Młodej CHOREI (Polska)
    Ze specjalnym udziałem Theodosiiego Spassova (Bułgaria)
    Szklany hall, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi
  • 20:00
    //ERROR404// - spektakl grupy TAKE OVER, Teatr CHOREA (Polska)
    Sala A_22, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi
  • 21:00 
    „THE CITY" - spektakl Incubator Theatre (Izrael)
    Scena Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi
  • ok. 22:30
    JAM SESSION
     
    Szklany hall, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi

Warsztaty

  • 10:00 - 15:00
    "INDYJSKI RYTM"

    Warsztaty perkusyjne z Sandipem Bhattacharya (Indie)
    Sala B_101, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi

Spektakle / Koncerty / Wydarzenia

  • 14:00
    DYSKUSJA FESTIWALOWA - "Teatr naznaczony muzyką"
    Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi
  • 16:00
    "SZUKAJĄC SOLIDARNOŚCI" - początek transmisji całodobowego happeningu muzycznego
    Sean Palmer i Chór Eksperymentalny Gre Badanie (Polska)
    Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi
  • 16:30, 17:15, 18:00, 18:45
    "HUG" - spektakl Verity Standen (Wielka Brytania)
    Sala warsztatowa, Fabryka Sztuki w Łodzi
  • 20:00 
    „ZNAK JONASZA" - spektakl neTTheatre (Polska)
    Scena Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi
  • 21:30
    "PROJEKT PULS" - koncert
    Theodossii Spassov, Dimitar Bodurov, Sandip Bhattacharya (Bułgaria / Indie)
    Scena na dworze, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi
  • ok. 23:00
    JAM SESSION
    Szklany hall, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi

Warsztaty

  • 13:00 - 16:00
    "IBERYJSKA PERKUSJA"

    Warsztaty rytmiczne z Iberyjską Orkiestrą Perkusyjną COETUS (Hiszpania)
    Sala B_101, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi

Spektakle / Koncerty / Wydarzenia

  • 13:00
    "PIEŚNI DLA MIASTA" - koncert, Mateusz Przyłęcki, Tomasz Krzyżanowski (Polska)
    Przestrzeń miejska
  • 16:00
    "SZUKAJĄC SOLIDARNOŚCI" - zakończenie transmisji całodobowego happeningu muzycznego
    Sean Palmer i Chór Eksperymentalny Gre Badanie (Polska)
    Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi
  • 16:00
    "SZCZELINA" - spektakl Teatru CHOREA (Polska)
    Scena Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi
  • 20:00
    Oficjalne zakończenie Festiwalu

    COETUS - koncert Iberyjskiej Orkiestry Perkusyjnej (Hiszpania)
    Teatr Muzyczny w Łodzi
    Oficjalne zamknięcie Festiwalu
  • ok. 22:30
    JAM SESSION

    Szklany hall, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi

Facebook

Instagram